HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İspanyolca Özel Ders Mecidiyeköy

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İspanyolca Özel Ders Mecidiyeköy

SDM dil kursu öğrencilere İspanyolca Dili hakkında oldukça kaliteli bir eğitim veriyor. Öğrenciler başlangıç seviyesinden, en üst seviyeye kadar bu eğitim kurumunda yoğun bir eğitimden geçiyor. SDM İspanyolca özel ders Mecidiyeköy’de öğrencilere üstün bir eğitim sunduğu için yoğun şekilde talep görmektedir. Dersler hem yabancı hem de Türk öğretmenler tarafından sunuluyor. Bunun yanı sıra birebir ders verilen 2 ya da 4 kişilik sınıflarda da İspanyolca eğitimi veriliyor.

SDM İspanyolca özel ders Şişli’de öğrencilere kişiye özel programlar ile ders vermekte. Derslikler oldukça konforlu ve son teknoloji ile donatılmış olarak öğrencileri ağırlamakta. Hem görsel hem de işitsel teknolojiden yararlanılarak İspanyolca dersleri aralıksız devam etmektedir. Özel ders ilanları sayesinde SDM’ye başvuran öğrenciler oldukça memnun olarak ayrılmaktadır. Ders programı haftada en az 3 saat olarak ayarlanmış olup Saatler Eğitim Planlama Departmanı tarafından kişiye özel olarak hazırlanmakta. Öğrenciler ile eğitim aldıkları süre boyunca detaylı bir şekilde ilgilenilmektedir. Aktif şekilde çalışan rehberlik servisi, öğrencilere ihtiyaç duydukları eğitim danışmanlığını sunmaktadır. Eğitim uzmanları tarafından öğrencinin aşamaları her daim rapor edilmektedir. Böylelikle gelişim ve değişimi de gözlenebilmiş olabilmekte.

Genel olarak İspanyolca sınıflarındaki öğrenci sayısı sayesinde öğrenciler ile bire bir ayrıla vakit daha fazla olmaktadır. Aynı zamanda öğretmenler İspanyolca dışında İngilizce de bilmektedir. Bu sayede öğrenciler İspanyolca öğrenip geliştirirken bunun yanı sıra İngilizce pratiği de yapabilme imkanını bulabileceklerdir. Siz de bu kursun sınırsız imkanlarından yararlanmak istiyorsanız  https://sdm.com.tr/  adresinden ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top