HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İspanyolca Özel Ders Kalitesi

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İSPANYOLCA DİLİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

İspanyolca özel ders Mecidiyeköy, İspanyolca özel ders Taksim ve İspanyolca özel ders Şişli şubelerimizden özel ders alarak İspanyolca öğrenme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Özel derslerimiz profesyonel anlamda, tamamen ders alan öğrencimizin durumuna uygun şekilde ayarlanmaktadır. Kurumumuz SDM Dil Okulu ile öğrenmek isteyen yabancı dilleri gerçekten başarılı ve kalıcı şekilde öğrenebilirsiniz. Buna dünyanın en yaygın 3. dili olan İspanyolca da dahildir. Size özel ders uygulamalarımızda, öncelikle sizi bir seviye tespit sınavına almaktayız. Bunun ardından, durumunuza göre, günlük temponuza uygun bir çalışma programı belirlemekteyiz. Uzman pedadgoglarımız da sizi inceleyerek, sizin için en uygun olan eğitim planını uygulatmaktadır. Bu planda, öğrenme yeteneğiniz gibi birçok unsur dikkate alınmaktadır.
Kurumumuzda, küçüklerin dil öğrenmesinden, özel sınava hazırlık uygulamalarına kadar birçok eğitim programı uygulanmaktadır. Kurumlarımızda, firmalara, kurumlara ve gruplara özel şekilde eğitimler de verilmektedir. Bunun yanında, kurumumuzda sınıf uygulaması da söz konusudur. Sınıflarımızda az kişi ile, en fazla 4 kişi ile eğitimler verilmektedir. Sınıflarımızda görsel ve işitsel unsurlar en kaliteli yöntemlerle uygulanmaktadır. Hem yabancı eğitmenlerimiz, hem de Türk öğretmenlerimizden eğitim alacaksınız.
https://sdm.com.tr/ispanyolca-kursu linkimizden sitemiz hakkında her zaman bilgi alabilirsiniz. Bunun için genel arama motorlarından sitemize ulaşmanı yeterlidir. Hem pc, hem de akıllı telefonlarınızdan sitemize ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top