HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İSPANYOLCA KURSLARIMIZ SİZİ KONUŞTURUYOR.

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İSPANYOLCA KURSLARIMIZ HARBİYE VE KURTULUŞTA SİZLERİ BEKLEMEKTE

Yeni açılan semt kurslarımızın eklenen yeni bölümlerini sayfalarımızdan takip ediniz. Belki de sizlerin çok yakınına geldik. Haberdar olun. Bilemeyen ve isteyenleri de haberdar edin. Sosyal hesaplarınızdan arkadaşlarınız ile site linkimizi paylaşın. Sayenizde herkes yabancı dilini yeni bir dil öğrenme şansı bulsun. . https://sdm.com.tr/ ile sitemize giriş yapın. Hemen üyeliklerinizi yapın var ise de güncelleyin. Avantajlı paketlerden ve promosyonlardan sizlerde faydalanın. İspanyolca kursumuz ile artık daha da geniş bir yelpazede sizlere hizmet vermekteyiz. Yoğun istekleriniz üzere bu semtlerde de sizlere İspanyolca öğretmek için eğitmenlerimizi görevlendirdik. Hemen bizlere ulaşın ve gruplar hakkında bilgi edinin.

İspanyolca özel ders harbiye semtimiz için açılan yeni grupların devamı ve daha geniş pratik avantajı için isteklerinizi ve taleplerinizi beklemekteyiz. Mail adresleriniz üzerinden bizle ile yazışabilirsiniz. Sosyal hesaplarda da bizi bulabilirsiniz. Facebok, twitter, skyp vs. gibi sayfalarda da sizlere cevap vermekteyiz. Bizi kendi sayfalarınıza hemen ekleyin. Bizden bir haber kalmayın. En yeni eklenen kurslarımız ve lisanlarımız ile tanışın.

İspanyolca özel ders kurtuluş ile de artık sizlerin hemen yanı başınızdayız. Dilediğiniz an gelin görüşelim. Yada hangi semtte varlığımızı sürdürdüğümüzü öğrenmek isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşın. Belki de sizlerin oturduğu yerlere gelmişizdir. Eğitimde sınır tanımayan ve hizmeti neredeyse ayağa getiren kursla berabersiniz. 

Scroll to Top