HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İSPANYOLCA DERSLERİ İÇİN TIKLAYIN

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İSPANYOLCA DERSLERİ İÇİN TIKLAYIN

İspanyolca dilini dört dörtlük öğrenmek ve verdiğiniz paranın boşa gitmediğini görmek için SDM Dil Kursumuza kaydolmalısınız. İstanbul da eğitim veren dil kursumuz kurulduğu doksanlı yılların ilk yarısından itibaren, kalitesinden ve eğitim anlayışından kesinlikle ödün vermeden başarılı çalışmalarına devam etmektedir. İspanyolca kurs tavsiyeleri konusunda araştırma yaparsanız, en başarılı okullardan birinin şüphesiz SDM Dil Kursumuz olduğunu göreceksiniz.

Öğrencilerimizin istekleri, talepleri ve önerileri bizim için her zaman ön planda gelmektedir. Modern eğitim tekniklerini takip etmekte ve uygulamaktayız. Eğitmen ve personel kadromuzun özellikleri ve kalitesi de kesinlikle tartışılmaz. Özellikle yabancı dil eğitmen kadromuz, dile hakim, eğitimlerini mükemmel şekilde almış öğretmenlerimizden oluşmaktadır. Sınıflarımız az kişiden oluşmakta ve hem görsel, hem de işitsel araçlar ile dersler verilmektedir. Tüm dil sınıflarımızda oldğu gibi, İspanyolc adil kurslarımızda da aynı ilkeler geçerlidir.

İspanyolca kurs Taksim ve İspanyolca kurs Beşiktaş seçenekleri olan benzerleri incelediğinizde SDM Dil Kursumuzun bir yıldız gibi parladığını göreceksiniz. www.sdm.com.tr sitemizi incelemenizi ve hakkımızda detaylı bilgileri almanızı önermekteyiz. Seviye tespit sınavından sonra, öğrencilerimiz seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmektedir. Bu şekilde, öğrencilerimizin alanlarında ve seviyelerinde eğitim almaları, kendilerini en iyi şekilde göstermeleri sağlanmaktadır. Dünya vatandaşı olmak için yabancı dillere gereken önemi vermeyi kesinlikle ihmal etmemelisiniz.

Hemen Ara  02122330999 Pbx

Scroll to Top