İngilizce özel ders ücretleri 2019

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

 

İngilizce deyimler arasında yer alan ‘Butterfly Effect’, oldukça özel ve etkileyici bir anlama sahiptir. “Butterfly” kelimesinin gerçek anlamı ile kullanıldığı deyim “Kelebek etkisi” demektir. Şüphesiz kelebekler bütün güzelliklerini renkli kanatlarından alırlar. Onlar birer “flutter”; çırpınış, kanat çırpmak, heyecan duymak ya da kalbinizin pır pır etmesidir. Kelebekler kanatlarını birbirine çarparak uçarlar… Bu da kanatlarını hızla ileri geri hareket ettirdikleri anlamına gelir. “Flutter” kelimesinin kökeninde de “Butterfly” vardır; kelebeklerin mükemmel kanat çırpışları! Aslında bu dünya harikası eylemin filozofça bir yansıması olan ‘Butterfly Effect’, günlük hayatımızda oldukça önemli bir yere sahiptir. Eğer bu anlamı İngilizce eğitimi üzerinden kurarsak diyebiliriz ki, bugün öğrendiğiniz her bilgi hayatınızın bir noktasında size fayda sağlayacaktır. Bu nedenle de İngilizce özel ders ücreti 2019 sizin için önemli bir detayı ifade etmektedir.

 

“All a flutter”

Aslında kelebek etkisinin bir parçası olan “flutter”, hayatın pek çok noktasında kendini gösterir. Rüzgârda çırpınan bir tekne ya da insanlar âşık olduklarında kalplerinde hissettikleri “all a flutter” gibi… Bununla birlikte bu tür heyecanları duyduğumuz birçok başka anlar da vardır; üniversitede İngilizce bir bölüme ya da yurt dışında istediğimiz okula yerleşme imkânına erişmemiz gibi! Şüphesiz bu isteklerin gerçekleşmesi ve kalbimizin bir kelebek misali heyecanla çarpması için iyi derecede İngilizce eğitimi almamız şarttır. Bu durumda yapılması gereken, İngilizce seviyemizi belirlemek ve en kısa zamanda derslerimize başlamaktır. İngilizce özel ders ücreti 2019, size bu anlamda pek çok fırsat sunacaktır. Dil eğitiminde hedeflerin önemi, gelecek yıllardaki başarımızın temelini oluşturacak ve amacımıza ulaştığımızda “to have butterflies in your stomach” dediğimiz, o muhteşem his gerçekleşecektir.

 

“Social butterfly”

İngilizce ve yabancı dil eğitiminin size kazandıracağı bir diğer keyifli özellikle de “sosyalleşmek” ve sosyal statünüzde öne çıkmaktır. Yabancı bir dili konuşabiliyor olmak sadece okul ya da meslek kariyerinizde değil kültürel gelişiminize de katkılar sunar. Kelebeklerden yola çıktığımıza göre bu durumu “Social butterfly” deyimi ile açıklayabiliriz. Bununla birlikte İngilizce öğrenme sürecindeyseniz “Social butterfly” olmak çok daha fazla işinize yarayacaktır. Böylece İngilizce konuşan gruplara katılabilir ya da Online olarak sohbetlere dâhil olabilirsiniz. İngilizce özel ders ücreti 2019, bu tür imkanları yakalamak için temel eğitiminizi alabileceğiniz en iyi çalışma ortamlarından biridir. İngilizce eğitiminde özel dersin etkisini yadsımak mümkün değildir. İngilizce özel ders ücreti 2019, sizi hedef ve amaçlarınıza çok daha hızlı ulaştıracaktır.

 

Siz de meslek ya da akademik kariyerinizde farklılık yaratmak ve kelebek etkisinden ilham almak istiyorsanız İngilizce özel ders hakkında eğitim danışmanlarıyla iletişime geçebilir ve hayatınızda yeni bir sayfanın açılmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

}
Scroll to Top
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI