HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İngilizce özel ders İstanbul

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

Yeni bir yabancı dil öğrenmeye karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken bu dili nasıl ve nerede öğreneceğinizi araştırmaya başlamaktır. İngilizce ya da diğer dillerden birini öğrenmeye karar vermek ilk önemli adım olsa da asıl zorluk iyi bir eğitim kurumunu bulmaktır. Peki, doğru bir İngilizce eğitimi almak için nasıl karar vereceksiniz? Bu sorunun cevabı için İngilizce özel ders İstanbul başta olmak üzere birkaç başlığı incelememiz gerekiyor.

 

İngilizce özel ders

Yeni ya da ikinci bir dil öğrenmek, kaç yaşında olursanız olun meslek ve akademik kariyeriniz için başlı başına bir kazançtır. Ancak yeni bilgilere sahip olmak ve bu bilgilerden yararlanmak ekstra emek ve zaman gerektirir. Elbette herkesin emeği ve zamanı çok değerlidir. Özellikle de konu yabancı dil öğrenmek olduğunda! Bu durumda emeğinizi, zamanınızı ve bütçenizi en iyi şekilde kullanmak ve en verimli eğitimi almak zorundasınız. Bu “en verimli eğitim”, İngilizce özel ders İstanbul olabilir mi?

En verimli eğitim sizin, bilgi birikiminiz, eğitime ayırdığınız zaman ve öğrenme biçiminizle doğru orantılıdır. Örneğin İngilizce özel ders İstanbul, daha kısa zamanda ve birebir eğitimle direkt hedefinize ulaşmanız için en ideal öğrenme biçimlerinden biridir. Özel ders, öğretmen ve öğrenciden oluşan iki kişilik sınıflarda, birebir diyalogla çok daha hızlı ve hedefe yönelik bir eğitim biçimidir. İlk dersten itibaren başlangıç seviyesi, gramer ve diğer pratikler tamamen sizin ilgi ve bilgi düzeyinize göre ayarlanır ve ilerler.

İngilizce özel ders İstanbul, kişiye özel bir eğitim biçimi olmasının yanı sıra meslek ya da akademik kariyeriniz için de ayrıcalıklı bir öneme sahiptir. Genel kurs ortamlarında ağırlıklı olarak İngilizce gramer yapısı üzerine çalışılır. Ancak genel gramer, özel ilgi ya da meslek alanları için daha farklı bir içeriğe sahiptir. Özel terimler, deyimler, mesleki kelimeler ve benzeri, İngilizce özel ders İstanbul ile çok daha geniş bir kapsamda anlatılır. İngilizce eğitiminde gramer yapısı son derece önemlidir. Bununla birlikte mesleki dilin öğrenilmesi de aynı derecede öneme sahiptir.

İngilizce özel ders İstanbul, yurt içi ya da yurt dışı eğitimlerinde zorunlu sınavlar için sizlere avantajlı bir eğitim sunar. İngilizce birebir derslerinizde sınav müfredatı üzerine yoğunlaşabilir, sıklıkla testler çözebilir ve en önemlisi de eksik kaldığınız gramer bilgilerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Çok dilli eğitim

Özel ders ya da birebir İngilizce eğitimi ile ilerlemek ikinci bir dil için de oldukça yararlıdır. Öğretmeninizin İngilizcenin yanı sıra bir ya da birkaç dili biliyor olması, hem İngilizce eğitiminiz hem de diğer dillere aşina olmanız açısından size büyük yarar sağlayacaktır.

İngilizce özel ders İstanbul eğitimi boyunca pek çok ders videosu izleyebilir, konuşma ve dinleme yeteneklerinizi de geliştirebilirsiniz.

 

 

Scroll to Top