HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İngilizce Öğrenmek İçin Ne Yapmalıyım?

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İngilizce Öğrenmek İçin Ne Yapmalıyım?

ingilizcenin dünyada ne kadar yaygın bir dil olduğunu bilsek bile maalesef varolan ingilizce seviyesi çok düşüktür. Bu seviyeyi yükseltmek için ingilizce öğrenme kitapları, ingilizce öğrenme videoları yeterli kalmamakla birlikte bireyin kısa zamanda en iyi ingilizce öğrenebilmesi için birebir eğitim düzeyinde derslerin süreklilik ve tekrar edilerek devamlılığı getirilmelidir.”En yi Ve Hzl Bir ekilde ngilizce renmek stiyorum” Diyenler;

İhtiyaç ve hedeflerinize göre max fayda sağlayacak şekilde belirlediğimiz ingilizce öğrenme metodları ile ders içerikleri hazırlanır. Öğrencimizin kendi belirleyeceği yoğunlukta ve kendi öğrenme hızında alacağı birebir ingilizce eğitimi ile hedeflerine ulaşarak ingilizce öğrenme korkusunu ortadan kaldıracaktır.

En kolay ingilizce nasıl öğrenilir?

İngilizce  eğitimlerinde kişinin seviyesinden başlayarak birebir eğitim şeklinde yalnızca gramer eğitiminde bırakmayıp verilen alt yapıyla yan ingilizce öğrenme metodlarıylada geliştirilen eğitimler her zaman daha kalıcı bir temel oluşmasını sağlar. Ve sürekli olarak gelişim kontrolleri yapılması ve eğitim programının bu süreç içerisinde gözden geçirilerek gerektiğinde değişiklikler uygulanması öğrencinin daha verimli hale gelmesini sağlar.

“Fakat zamanm yok bu yüzden ingilizce öğrenemiyorum!”   Demeye Son !

Birebir eğitimle alacağınız ingilizce eğitiminde zaman sıkıntısını ortadan kaldırmak çok önemli bir vurgudur.Çünkü birebir eğitimlerde parmak kaldırmadan öğretmenin sizle ilgilenmesini beklemeden, sorularınızı rahatça sorup o an cevap alabileceğiniz bir şekilde,dersleri kaçırma korkusu olmadan sizin belirleyeceğiniz esnek saatlerde donanımlı eğitmen kadrosuyla öğrenciye özel odalarda eğitim veren SDM Dil Kursu bu öngörüsüyle başarılı öğrenciler yetiştirmeye devam ettirmektedir.

Kısacası yabancı dili bilmek;dili konuşanları doğru bir şekilde anlayabilmek ve duyduklarımızı doğru bir şekilde telaffuz edebilmektir.Bu yüzdendir ki birebir eğitim anlayışıyla yabancı öğretmenlerle konuşma,türk öğretmenlerle gramer klüpleri,türk/yabancı öğretmenlerle kelime geliştirme odaklı dil eğitimini destekleyici aktiviteleriyle max fayda sağlayarak hedeflerinize ulaştırmak için sizleride SDM Dil Kursu olarak bekleriz ..

Scroll to Top