HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İngilizce Kursu Şişli Nerede?

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İngilizce Kurs Şişli

Bir Dünya dili haline gelmiş olan İngilizce artık tüm okullarda ders olarak okutulmaktadır. Türkiye’de de ilkokul sıralarından itibaren ders olarak verilmekle birlikte üniversitelerde tamamen İngilizce olarak okutulan bölümlere kadar geniş bir yelpazede kullanım alanı bulmaktadır. Bu nedenle İngilizce diline tam olarak hakim olabilme gerekliliği her yönden büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. İngilizce kurs Şişli’de faaliyet gösteren Sizin Dil Merkezi’nden alınır. Üstün performans, donanımlı bilgi birikimi ve deneyimleri ile hem Türk hem yabancı hocalardan ders alabilmek mümkündür. Bu sayede hem aksanı öğrenebilecek hem de dile hakim olabileceksiniz.

Bu kurs sayesinde dünya üzerinde 1.8 milyar kişi tarafından konuşulan, ticari, kültürel ve eğitim gibi birçok alanda ihtiyaç duyulan bu dile hakim olabilmek mümkün. Bunun yanı Sizin Dil Merkezi Fransızca kurs Mecidiyeköy’de faaliyetlerini sürdürmektedir. Öğrenciler aynı kurs içerisinde hem Fransızca hem İngilizce derslerini alabilecek ve bu iki önemli dili pekiştirebileceklerdir. Aynı zamanda Fransızca kurs Maslak’ta da bulunmaktadır. Size en yakın olan şubede istediğiniz dil eğitimini alabilmeniz mümkün.

Sizin Dil Merkezi sayesinde aynı anda birden fazla dile vakıf olabilmek mümkün. Bu sayede farklı dillerde temel oluşturabilir, bildiğiniz dillerde pratik yapma olanağı da bulabilirsiniz. Eğer siz de bu dil ailesinin bir bireyi olmak ve Dünya dillerine hakim olmak istiyorsanız https://sdm.com.tr/ adresine girerek kurslar ve detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Grup fiyatına Fransızca Özel Ders Almak İstemezmisin? Kredi Kartına 9 Taksit Seçeneği, %51 İndirim Fırsatı!

Hemen Ara  02122330999 Pbx

Scroll to Top