HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İngilizce Kurs Şişli Tavsiyeleri

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İspanyolca ve İngilizce Kurs Şişli Tavsiyeleri

Sizin Dil Merkezi, İngilizce başta olmak üzere İspanyolca, Fransızca vb. dil eğitimlerinizde size en etkili ve en kaliteli eğitimi sunmak amacıyla, 1994 yılında kurulmuş olup, kurulduğu ilk yıldan beri dil kazanımlarınızda başarılı olmayı başarmıştır. Sizin Dil Merkezi’nin dil edinimine bakış açısı, birçok kurumdan farklıdır ve ‘Avrupa Dil Portfolyosu Eğitim Sistemi’  temel alınarak ‘konuşma odaklı’ eğitim anlayışına sahiptir.

Eğitim kurumu, İstanbul Şişli’ de yer almaktadır ve İngilizce Kurs Şişli fiyat ve eğitim olanaklarını merak ediyorsanız Sizin Dil Kurumu’nu tercih etmek, dili öğrenmek ve geliştirmek adına sahip olduğu birebir eğitim tekniği ile yapacağınız en iyi tercih olacaktır. İngilizcenin yanı sıra İspanyolca, İtalyanca vb. dillerden herhangi biri için de tercih edebileceğiniz kurum, yabancı uzman eğitmen kadrosu ve eğitici özel ders anlayışı ile istediğiniz dili en kısa sürede öğrenerek konuşmanızı hedefler. Kurumdan bireysel eğitim alabileceğiniz gibi eğer işverenseniz ve personellerinizin iş hayatınız için iyi derecede İngilizce ya da İspanyolca konuşmasını istiyorsanız da kurumsal eğitim de alabilirsiniz. Kurumlara yönelik eğitimler, eğitim merkezinde olabileceği gibi şirketlerde de olabilmektedir. Bu açıdan, İspanyolca kurs Mecidiyeköy vb. semtlerde kurs arayışına girmeden, dil eğitiminizi kendi şirketinizde de alabilirsiniz.
Birebir özel ders tekniği, hem dil kazanımında hem de her konuda en eğitici yöntemdir. Aynı zamanda, uzman eğitici kadrosu ile yaptığınız konuşmalar ile konuşma pratiğinizi geliştirirsiniz. İspanyolca kurs Taslak, Şişli, Mecidiye köy ve çevre semtlerde en iyisi olarak hizmet veren kuruma,  HTTP://WWW.SDM.COM.TR adresi ile ulaşabilir ve kurs fiyatları hakkında detaylı bilgiyi öğrenebilirsiniz.

Scroll to Top