HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İNGİLİZCE DİLİ ÖĞRENME KALİTESİ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İNGİLİZCE DİLİ ÖĞRENME KALİTESİ

Bütün ülkelerde yabancı dil seçimi olarak rövanşta olan İngilizce, ülkemizde de yaygın olarak eğitim başta olmak üzere her alanda değerlendirilmektedir. Sahip olunan ana dilin dışında bir yabancı dilin öğrenimi, bireyin kendi başına öğrenmesindeki güçlüğü ortadan kaldırmak ve doğru bir eğitimle kusursuz bir dil kullanımına hâkim olabilmek adına, kurs desteği alınması gerekmektedir. Gelişen eğitim koşullarına eş zamanlı olarak modern bir eğitim alma sürecini sunan www.sdm.com.tr kısa sürede İngilizce dilini konuşma ve kusursuz olarak dili istenilen her alanda kullanma avantajını İngilizce kursu fiyatları uygunluğuyla sunmaktadır.

İngilizce kursu İstanbul ili olanaklarını mükemmel bir şekilde değerlendirerek birebir öğrenme, mini açık ve kapalı gruplar şeklinde öğrenme sürecini özel kılan donanımlı araç ve gereçler eşliğinde bilgi, birikim deneyimine sahip özel eğitimciler tarafından öğrencilerin eğitim almasını Sdm Language School sağlamaktadır. Kurumu diğer kurumlardan ayıran en önemli özelliklerinden biri Türk eğitimcilerin dışında yabancı eğitim sunan eğitmenlerin olması ve Genel İngilizce ile İş İngilizcesi dışında Akademik İngilizce alanlarında başarılı bir eğitim olanağını sunmasıdır.

İngilizce kursları değerlendirme noktasında en iyi İngilizce kursu avantajlarını eğitim almak isteyen bireylere sunan Sdm Language School, spesifik konularda eğitim alma ihtiyacı olan öğrencilere birebir eğitim vermektedir. Öğrencilerine öğrenme süresinde zaman konusunda sıkışma yaşatmaksızın dilin bütününe hâkim olma ve konuşma sürecini sağlamaktadır.

Scroll to Top