HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İNGİLİZCE DİLİ ÖĞRENME KALİTESİ FARKLILIĞI

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İNGİLİZCE DİLİ ÖĞRENME KALİTESİ FARKLILIĞI

İletişime dayalı eğitim metotlarını görsel işitsel materyallerle zenginleştirmiş olarak kullanan İngilizce kurs Mecidiyeköy her seviyede İngilizceyi en etkili biçimde birebir yöntemlerle güçlendirerek daha verimli ve aktif kullanabileceğiniz hale getirmektedir.

İngilizce kurs Şişli dil öğrenimini hayatınıza entegre edeceğiniz şekilde İngilizce öğretirken uzman eğitim kadrosuyla dil öğrenmek isteyenlere hedefleri doğrultusunda bire bir eğitim imkânları, grup çalışmaları, TOFEL ve YDS sınavlarına hazırlık programlarıyla dil sınavlarında hedefe ulaştırmaktadır. Globalleşen dünyada insanlar birbirine daha çok yaklaşırken, iş hayatında da yaşanılan küresel açılımlar nedeniyle, yabancı dil olarak İngilizceye ihtiyaç duyulmakta ve sosyal hayatta ortak dil kullanma zorunluluğu da paralel olarak ortaya çıkmaktadır. Ortak konuşulacak bir lisan olarak İngilizce, insanları bilim ve ortak dil paydasında birleştirmektedir. İngilizceyi dört temel dil becerisi olarak adlandırılan okuma, yazma, dinleme ve konuşma açısından öğrenmeyi sağlayan www.sdm.com.tr  her açıdan dili aktif kullanmanızı sağlayacak sistemli eğitim yöntemleriyle, dili tam anlamıyla kullanmanızı sağlamaktadır.

İngilizce kurs Maslak dil eğitimi imkânı sunan kurumumuz öğrencilerin hedefledikleri yabancı dil seviyelerine ulaşmaları ve anadil gibi kullanmalarını sağlayacak kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Konforlu, teknolojik açıdan tam donanımlı derslikleri ve alanında uzman İngilizce eğitmenleriyle ve süreci boyunca eğitim danışmanlarının aktif olarak öğrencilere rehberlik yaptığı, dil tavsiyelerini kişiye özgü olarak verdiği hizmeti ile İngilizceyi keyifli hale getirmektedir.

Scroll to Top