HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

IELTS SINAVI BAŞARISI SAĞLAMADA BİREYLERE SUNULAN MAKSİMUM DESTEK

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

IELTS SINAVI BAŞARISI SAĞLAMADA BİREYLERE SUNULAN MAKSİMUM DESTEK

IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı) her yıl 2 milyondan daha fazla kişinin girdiği, dünyada geçerliliği olan bir sınavdır. İngilizcenizi her açıdan kullanabilmeyi sağlamak için dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerini sınayan bir sınavdır.

IELTS nedir sorusunun cevabının yurt dışında yaşamın, eğitimin ve çalışma dünyasının aralandığı, dünya çapında aralarında devletle akademik dışında istihdam kurumlarının da yer aldığı 10.000’den fazla kurum ve kuruluş tarafından ve göçmenlik için İngilizce yeterliliğini şart koşan ülkelerde kabul edilen, tek İngilizce dil sınavı olduğudur. Akademik ve Genel IELTS Sınavları olarak iki şekilde olan sınavlardan yüksek öğrenim için geçerli olan Akademik IELTS sınavı başta İngiltere, Avustralya Kanada ve İrlanda ile Yeni Zelanda dışında Amerika Birleşik Devletleri Yüksek Öğretim Kurumlarına giriş için kullanılmakla beraber, Türkiye´de bazı üniversitelerin İngilizce hazırlık sınıfından muafiyet için kabul edilir. Ayrıca profesyonel organizasyonlar ve şirketler de İngilizce bilgisinin belgesi olarak kabul etmektedir.

İngilizce öğretimi ve sınavlarında sahip olduğu tecrübesi, İngilizce kazanmaların ve öne çıkan yöntemlerin tümüyle değerlendirilmesiyle www.sdm.com.tr  uzman desteği, speaking aktiviteleri, video ve kitaplardan enteraktif kursları, en iyi hazırlık materyalleri, sınav sistemiyle paralel olan IELTS hazırlık eğitimleriyle IELTS de başarıyı sağlayan bir eğitim yöntemi uygulamaktadır.  Konuşma dersleri uzman eğitmenlerle sınavda olduğu gibi birebir etkinlikle sağlanmaktadır.

Scroll to Top