HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Grup fiyatına İngilizce Özel Ders Almak İstemez misin?

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

İngilizce Kurs

İngilizce pek çok kişinin zorlanmadan konuşmak istediği diller arasında birinci sırada yer almaktadır. Uzman bir öğretmen aracılığı ile İngilizce eğitimini en iyi şekilde almak ister misiniz? https://sdm.com.tr/ sitesi tercihi ile İngilizce öğrenmenin ne kadar kolay olduğunu öğrenmek ister misiniz? Yaşam standartlarınız ve boş zamanlarınız göz önüne alınarak hazırlanan ders programı çerçevesinde İngilizce eğitiminizi en kaliteli şekilde veren eğitmenlerimiz eğitim sistemi ve ders programı çerçevesinde alacağınız eğitim sizin eğitim öğretim hayatı boyunca öğrendiklerinize bağlı olarak değişkenlik arz edebilmektedir.  İngilizce kurs Şişli eğitimini almak için İstanbul çevresinde olmanız yeterli olacaktır. Eğitimi bire bir veren İngilizce konuşmada uzman eğitim kadromuz ile tanıştıktan sonra İngilizce öğrenmenin keyfini yaşamaya anında başlayabileceksiniz.

İngilizcenin iş alanında artış göstermesine paralel olarak Çince de iş ortamını canlı tutan diller arasında kendini göstermektedir. Çince kurs Mecidiköy İstanbullular için tam bir ayrıcalık teşkil eden kurslar arasında her gün kursa katılım gösteren kişi sayısında biraz daha artış gerçekleştirebilmektedir.

Yabancı dil öğrenmenin ve kullanmanın zorluğunu yaşayanlar için günlük kullandığımız dil gibi kullanım gerçekleştirmeye rehber olacak olan dil kursumuzda Çince öğrenme fırsat değerlendirmesinde bulunabilirsiniz. Çince kurs Maslak tercihini gerçekleştirecek olan İstanbullular arasında iş ortamında bulunanlar ya da öğrenci olanlar her birey gün içindeki boş zamanlarına göre planlama yaparak kurs almaya anında başlayabilirler.

Grup fiyatına İngilizce Özel Ders Almak İstemez misin? Kredi Kartına 9 Taksit Seçeneği, %51 İndirim Fırsatı!

Hemen Ara  02122330999 Pbx

Scroll to Top