HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Fransızca A2

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

 

Fransızca eğitiminin temel başlangıç noktası tıpkı diğer dillerde olduğu gibi gramere giriştir. Bununla birlikte ilk adım, en basit gramer kurallarının öğrenilmesiyle başlar. Yeni bir dili öğrenmek düşünüldüğü kadar kolay olmasa da sistemli bir çalışma metodu ile üstesinden gelinmeyecek kadar da zor değildir. Eğer Fransızca öğrenmeye karar verdiyseniz sizin için ilk adımlardan biri Fransızca A2 olacaktır. Fransızca öğrenenler için önemli bir ilk adım olan Fransızca A2, konusunda uzman eğitmenlerle köklü bir başlangıç yapmanıza yardımcı olacaktır.

 

Fransızcaya basit bir başlangıç

Dünya dilleri arasında önemli bir sıralamada bulunan Fransızca, güçlü bir iletişim alanıdır. İlk ve ikinci dil olarak yoğun olarak tercih edilen Fransızcayı siz de iyi bir şekilde konuşabilir, akademik ya da profesyonel alanda kariyerinizi ilerletebilirsiniz. Eğer hedef diliniz Fransızca ise bu dili keşfetmenin ve incelikleri öğrenmenin en iyi yolu temel eğitim almaktır. Diğer bir deyişle, Fransızca A2 kursu sizi, hedef dilinizi mükemmel bir şekilde konuşmak ve çevrenizle iletişim kurmak için en iyi şekilde hazırlayacaktır. Bunun için ilk kural, doğru bir eğitim kurumu ve size uygun ders programıdır. Fransızca A2, basit cümleleri ve sıklıkla kullanılan deyimleri anlayabilmeniz için seviyenize göre düzenlenmiş bir eğitim programıdır. Okul eğitimiyle birlikte edindiğiniz Fransızca dil bilgisi ya da deneyimleriniz de seviyenizi belirlemede önemlidir. İlk etapta seviyeniz yükseltilerek Fransızca A2 ile dil bilgisi başlangıcınız kuvvetlendirilecektir.

 

Fransızca A2 kursu, gündelik diyaloglara katılabilmenizi amaçlar. Bu da kurs boyunca belli başlı temel kelimeleri, günlük dilde sıklıkla kullanılan deyimleri, soru kalıplarını ve basit dil kurallarını öğrenmeniz anlamına gelmektedir. Bununla birlikte dili öğrenme hedef ve amaçlarınız da çok önemlidir. Temel eğitim başlangıcında profesyonel alanınıza yönelebilir, dil bilgisi kurallarının yanı sıra mesleki jargona da başlangıç yapabilirsiniz.

 

Fransızca A2 kursu eğitimi ile, Paris ya da dünyanın bir başka şehri hakkında rahatça konuşabilir, tatil planlarınızı Fransızca olarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu kursun sonunda kişisel bilgilerinizi kuralları cümlelerle ifade edebilir, yaşadığınız çevre ya da şehriniz hakkında sohbet edebilirsiniz. Eğer yemek pişirmek, fotoğraf çekmek veya bir başka hobi ile ilgileniyorsanız, size özel bu konular hakkında basit Fransızca makaleler okuyabilir, YouTube ya da benzeri kanallardaki videoları izleyip anlayabilirsiniz. Bununla birlikte eğitim ya da profesyonel alandaki konularınızı Fransızca olarak takip edebilir, zorlandığınız noktalarda dil eğitimi öğretmeninizden yardım alabilirsiniz.

 

Fransızca A2 kursu hakkında eğitim danışmanlarımızla diyaloğa geçebilir ve size özel birebir ders programının hazırlanması için talepte bulunabilirsiniz.

Scroll to Top