HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Fransızca A1

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

Fransızca dili ve özellikle de edebiyatı geçmişten günümüze çekiciliğini koruyor. Dünyanın birçok ülkesinde konuşulan Fransızca, uluslararası eğitim ve meslek kariyeri açısından da dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni bir dil eğitiminin giderek daha da önem kazandığı günümüzde siz de Fransızca öğrenebilir ve yeni meslek dalları ya da akademik kariyeriniz için harika bir başlangıç yapabilirsiniz. Eğitiminize Fransızca A1 seviyesi ile başlayarak temel dil bilgisi konularında hızla ilerleyebilirsiniz.

 

Fransızcaya temel eğitim ile başlayın

Fransızca A1 seviyesi, bu dili öğrenmeye karar verenler için ilk adımdır. Eğer yeni bir dil ya da ikinci bir dil öğrenmeye karar verdiyseniz takip etmeniz gereken ilk aşamalardan biri Fransızca A1 seviyesi olacaktır. İkinci dil için birtakım temel bilgilere sahip olsanız da, yeni bir dili öğrenmek için temel gramer bilgisi şarttır. Bununla birlikte Fransızca hazırlık sınıfı öğrencileri ya da uluslararası Fransızca dil sınavlarına hazırlananlar da Fransızca A1 seviyesinden yararlanabilir. Eğer meslek kariyeriniz için Fransızca öğrenmek istiyorsanız ilk seviye ile dil bilgisinin yanı sıra iş alanınıza göre kelime bilgisi edinecek ve kısa süre içerisinde basit cümleleri kurma yetisine sahip olacaksınız.

 

Dinleme, okuma ve yazma becerinizi geliştirin

Fransızca A1 ve Fransızca Kurs Programı, Avrupa Ortak Başvuru Çerçevesi ve program yönergeleri ile sınav ve ders kitaplarının içeriğine uygun olarak eğitim veren bir alandır. Bu program içerisinde öğrencilerin, hedef dilde ilk seviye bazında iletişim kurmak için gerekli olan bilgi donanımları sağlanır. Bu da dil öğrencilerini başlangıç seviyesinde geliştirmek, dinleme, okuma, duyduğunu anlama ve yazma becerilerini artırmak, akademik ya da profesyonel anlamda dil becerisi için gerekli temel gramer bilgilerin sunulması anlamına gelmektedir. Bununla birlikte ana dili Fransızca olan eğitmenlerle algısal hedefler üzerine yoğunlaşma -örneğin haber dinleme, şarkı dinleme, makale, gazete ya da kitap okuma, mektup ya da e-posta yazma, form doldurma, sözlü ya da yazılı sunumla ve profesyonel yazışmalar- alanları üzerinde ilk seviye bilgileri oluşturulur.

 

Fransızca A1 seviyesinde öğrencinin, Fransızca dilinin tüm detaylarına hakim olması hedeflenir ve kurs programı bu doğrultuda hazırlanır. Aynı zamanda okuldaki sınavlar ya da uluslararası sınavlar için de öğrenciye pratik yapma olanağı tanınır. Kurs öğretmenleri öğrencinin ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda, On-line materyaller başta olmak üzere birçok farklı teknik ve yöntemden yararlanmaktadır.

 

Scroll to Top