Dil Öğrenme Problemi

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

ANLIYORUM AMA KONUŞAMIYORUM PROBLEMİNE SON

Bugüne kadar sürekli ders olarak gördüğünüz ama bir türlü öğrenemediniz İngilizce sorununu ortadan kaldırıyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey İngilizce kursu programına gelmek olacaktır. Hatta zamanınız yoksa http://www.sdm.com.tr sitemize gelerek birçok bilgiyi sitemizden öğrenebilirsiniz. Sitemizde kursumuzun nasıl çalıştığı ve nasıl etkinliklerde bulunduğu uzun bir şekilde anlatılmaktadır. Sizde sitemize gelerek merak ettiğiniz tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Hatta aklınıza takılan soruları iletişim kısmından bize sorarak cevaplarınızı alabilirsiniz.
Bu zamanda baktığınız her yerde İngilizce kursu görebilirsiniz. Ancak bunların çoğu size bugüne kadar verilen eğitimden farklı bir şey vermeyecektir. Ama bizim kursumuza geldiğiniz anda size sunduğumuz ayrıcalığı fark edecek ve doğru yerde olduğunuzu anlayacaksınız. Kursumuz size çoğunlukla konuşma ve dinleme üzerine kurulu bir eğitim vermektedir. İşte bu noktada size bugüne kadar öğrendiğiniz ama bir türlü kullanamadığınız gramer bilgilerinden arındırıp size İngilizce’ yi çok net bir şekilde öğreteceğiz.
Hatta sitemizden öğrendiğiniz bilgileri kursumuza gelip teyit edebilirsiniz. Çünkü İngilizce kursu programlarımıza geldiğinizde sitede yazan her şeyin ne kadar gerçek olduğunu fark edeceksiniz. Sitede yazan konuşma gruplarını görebilecek ve eğitim anlayışını daha yakından görebilmek için bu aktivitelere sizde katılabilecek ve sistemin nasıl kusursuz bir şekilde işlediğini göreceksiniz. Sonrasında gramer,konuşma, dinleme gibi sınavlara girerek seviyeniz belirlendikten sonra eş seviyedeki kişilerle aynı grupta olarak ona göre bir eğitim alırsınız.

}
Scroll to Top
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI