HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Dil kursu İngilizce

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

Hangi meslek ya da akademik kariyer aşamasında olursak olalım şurası bir gerçek ki en az bir yabancı dili iyi derece biliyor ve konuşuyor olmamız gerekiyor. Aslında bakarsanız, ilköğretim çağından üniversiteye kadar edindiğimiz İngilizce bilgisi günlük hayatta epeyce işimize yarıyor. Bugün akıllı cep telefonlarından YouTube’a, İngilizce alt yazılı filmlerden belgesellere hatta yemek menülerine kadar günlük İngilizce hayatımızın büyük bir bölümünde yerini almış durumda… Bu da İngilizceye çok da uzak olmadığımızı, küçük bir gayretle bu dili sular seller gibi olmasa da iş alanımıza uygun bir şekilde kullanabileceğimizi gösteriyor. Bu küçük adımı atmak için ise Dil kursu İngilizce, meslek ve akademik hayatımıza katkı yapmak için büyük bir olanak…

 

Dil kursları

İyi bir İngilizce eğitimi için pek çok yöntemi deneyebilirsiniz ya da belki de bugüne kadar denediniz. İngilizce öğrenmek biraz inişli çıkışlı bir tepeye tırmanmak gibidir. Biraz daha ileri bir söylem kullanırsak, Everest’e tırmanmak gibi! (Çok zor bir hedef mi oldu?) Fakat yeni bir dili öğrenmenin kolay olduğunu iddia etmek pek de doğru olmayacaktır. Bununla birlikte Everest’e tırmanmak zor olsa da bir o kadar da heyecanlıdır. İngilizce konuştuğunuz ilk cümleler de size aynı büyük heyecanı yaşatacaktır. Üstelik bir kez bu aşamaya geldiniz mi artık dağın büyük bir bölümünü aşmışsınız demektir. Bu yolculukta size en iyi şekilde eşlik edecek olan ise Dil kursu İngilizce eğitimleridir. İyi bir kurs ve ana dili İngilizce olan bir öğretmen, bu uzun yolu kısaltacak ve çok daha hızlı bir şekilde amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır.

 

İngilizce kursu

Dil öğrenmek her şeyden önce bir eğitim ve bilgi birikimidir. Ana dilimizi dahi okumak, yazmak ve daha iyi konuşmak için eğitim alırız. Konu bir yabancı dil olduğunda ise eğitim şarttır. Burada altı çizilmesi gereken konu nerede ve nasıl eğitim alacağınızdır. Dil kursu İngilizce, size yabancı öğretmenler eşliğinde birebir öğretim ile en doğru eğitim yöntemlerinden birini sunar. İngilizce öğrenmenin temel unsurlarından biri de dile maruz kalmaktır. Eğitiminiz boyunca seviyeniz ne olursa olsun İngilizce konuşursunuz. Böylece dinleme alışkanlığınız geliştiği gibi, duyduğunu anlama ve konuşma pratiğiniz de ilerler. Dil kursu İngilizce, temel gramer eğitiminin yanı sıra size dinleme, duyduğunu anlama, konuşma ve sokak dili pratiklerini kazandıracaktır.

İngilizce eğitiminde bir diğer önemli nokta da öğrencinin derslere ayırdığı zamandır. İngilizce dil kursu, iş ya da okul yoğunluğunuzun derslerinize sekte vurmasını engeller. Eğitim danışmanlarıyla yapacağınız eğitim çizelgeniz, birebir eğitiminizin okul ya da iş programınıza göre planlanmasını sağlayacaktır.

 

Scroll to Top