Çince özel Ders Hizmetlerimiz

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

ÇİNCE ÖZEL DERS HİZMETLERİMİZ

SDM Language School, SDM Dil Okulları olarak dil eğitiminde yüksek kalitemiz ile sizlerleyiz. Kurumumuz 1994 yılından bu yana dil eğitimi konusunda başarılı çalışmaları ile dikkat çekmekteyiz. Uzun yıllardır yaptığımız başarılı çalışmalarımız ile birçok öğrencimizin eğitim gördükleri yabancı dillere hakim olmalarını sağladık. Siz de öğrencilerimiz arasında yerinizi alabilir ve geleceğe dil öğrenerek sağlam bir adım atabilirsiniz. Kurulduğumuz yıldan bu yana, İngilizce, Fransızca, Arapça, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Yunanca ve Çince dillerinde dil eğitimlerimiz ile sizlerleyiz. http://www.sdm.com.tr/ linkimizden sitemize tıklayarak detaylı bilgilerimizi atabilirsiniz.

Çok özel eğitim tekniklerimizle dil eğitiminde keskin başarı kriterini yakalamış bulunmaktayız. Çince özel ders Mecidiyeköy çalışmalarımız ve Çince özel ders Taksim çalışmalarımız ile sizlerleyiz. Kurumumuzun en önemli özelliklerinden biri kişiye özel ders takvimi uygulamasıdır. Bizler eğitmen ve öğrenci iletişimi ile özel ders şeklinde dil eğitimimizi gerçekleştirmekteyiz. Bilindiği üzere her bireyin algılama, anlama ve öğrenme düzeyi farklıdır. Bu nedenle, her bireyin dil eğitiminde de farklı süreçlerin takip edilmesi gerekmektedir. İşte bu nedenle, kurumumuzda tamamen size özel bir eğitim programı uygulanmaktadır.

Kurumumuzda alanında son derece başarılı, yetkin dil eğitmneleri dersleri vermektedir. Öte yandan, uzman pedagog ve psikolog arkadaşlarımız da ekibimiz arasında bulunmaktadır. Sizlere birebir yardımcı olacak çalışmalarımızla en zor dil Çince yi bile başarılı şekilde öğrenebileceksiniz.

}
Scroll to Top
HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI