HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

ÇİNCE ÖĞRENMENİN EN KESTİRME YOLU

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

PROFESYONEL ÇİNCE KURSLARIMIZA KAYIT OLUN

Gelişen teknoloji, her ülkenin Çin’le ilişkilerinde önemli bir artışa neden oldu. 1.5 milyardan fazla insanın konuştuğu bu dil artık pek çok firmanın da aradığı kriterlerden biri haline geldi. Ülkemizde Çin’le ticaret yapan firmalarda görev almak istiyorsanız dil merkezimizde en iyi Çince kursu eğitimlerini alabilir ve profesyonel kadromuz sayesinde iş hayatında önemli bir kariyere sahip olabilirsiniz. İstanbul’da bulabileceğiniz en kalifiye eğitmenlerin hazırladıkları programlar tamamen size özel olacağından, eğitim sürecinizde herhangi bir kesinti de yaşamayacaksınız. Zamanları siz belirleyebilir, sosyal ve kültürel aktivitelere katılabilir ve keyifli bir şekilde bu kendine has alfabesi olan, zor dili kolayca öğrenebilirsiniz.

Çince kursu fiyatları çok değişkenlik gösterse de, önemli olan arayışınıza en doğru cevapları veren kursları bulmaktır. Merkezimizdeki profesyonellik, bire bir eğitimler, görsellerle ve işitsel materyallerle desteklenen eğitimlerinizde, anlamadığınız, zorlandığınız veya eksik hissettiğiniz durumlarda eğitmenlerimiz size yeniden ders verecek ve hiçbir eksiğiniz kalmadan süreci tamamlamanızı sağlayacaklardır. Okuma, yazma dışında, akıcı bir şekilde Çince konuşmanızı da sağlayacak olan kurs programlarımızda, konuşulanları da aynı hızda anlayabileceğiniz pratikler yapma şansı da bulacaksınız.

Elbette Çince dışında ana diliniz gibi öğrenmeniz gereken esas dil İngilizcedir. Neredeyse tüm dünyada yaygın şekilde konuşulan dile hakim olmak için merkezimizde eğitim alabilirsiniz. İngilizce kursu İstanbul il sınırları içinde bizden daha iyi verilmediğinden, mutlaka sitemize girip gerekli bilgileri öğrenmelisiniz. Daha fazlası için https://sdm.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Scroll to Top