HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

ARAPÇA ÖĞRENME VE KONUŞMA BECERİSİ

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

ARAPÇA ÖĞRENME VE KONUŞMA BECERİSİ

Arap ülkeleriyle ticari ilişkilerin artması ve kurumların Arapça bilen çalışan ihtiyacının artması, Arapça dilini bilmenin akademik olarak bir adım önde olma imkânı sunması dışında tefsir, hadis ve fıkıh alanlarında maksimum başarıyı getiren bir dil olmasından dolayı Arapça önemli bir yere sahiptir. Arapça kurs Taksimkaliteli dil eğitimi sağlayan formasyonlu yabancı eğitmenleri ile Arapçayı aktif kullanacak şekilde öğretmeyi garantileyen bir hizmeti vermektedir. Kurslar öğrenci merkezli olup, kurumumuz www.sdm.com.tr   Arapça dil eğitiminde yabancı öğretmenler tarafından verilen başlangıç ​​seviyesi, orta seviye ve ileri seviye kurs programlarıyla bire bir veya mini gruplar şeklinde öğrencilerin dili geliştirme sürecine hızlandıran etkin bir dil öğrenim ortamı sunmaktadır.

Arapça kurs tavsiyeleri ele alındığında kurumumuz özel Arapça dersleri, konuşma becerisini ve grameri aynı anda geliştirmeyi sağlayacak öğrenci merkezli eğitim metoduyla, öğrencinin iş ve eğitim hayatında fark yaratacak kalitede kurs programları hazırlanmasıyla öne çıkmaktadır. Arapçayı Eğitim Planlama Departmanıyla kişiye uygun programlar sunan ve tavsiyelerle öğrencilerini destekleyen kurslar, görsel ve işitsel zengin materyallerle zenginleştirilmiş sistemiyle dilin içinde olmanızı ve dili hayatınıza entegre etmenizi sağlamaktadır.

Arapça kurs Beşiktaş kısa zamanda pratik Arapça öğrenmeyi ve geliştirmeyi birebir derslerle, diyalog ağırlıklı olarak gerçekleştirilen dil öğretimiyle sağlamaktadır. Hem günlük Arapçayı hem de iş Arapçasını öğretmeye yönelik programlarla güvenilir hizmet vermektedir.

Scroll to Top