HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Arapça İle Ortadoğu’yu Fethedin

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Arapça İle Ortadoğu’yu Fethedin

Tüm Ortadoğu’da konuşulan bir dili öğrenerek, tüm iş kapılarını sonuna kadar aralayabilirsiniz. Ülkemizle sosyal ve ekonomik ilişkilerin en yoğun yaşandığı Ortadoğu’da konuşulan Arapça ile kariyerinizin zirvesine erişeceksiniz. Arapça eğitimi ana dili Arapça olan uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.  Dil öğrenirken belirli saatlere ve günlere takılı kalamıyorsanız. Öğrenim koşullarını kendiniz belirlemek fakat yüksek meblağlar ödemek istemiyorsanız en doğru yerdesiniz. Size özel gün ve saatlerde, size özel eğitimlerle dershane ortamında eğitim alacaksınız.
Arapça özel ders verenler size profesyonelce bir eğitim çoğu zaman sağlayamamakta ve aynı zamanda iyi bir ders ortamı sunamamaktadırlar.  Üstelik ana dili Arapça olan ya da Arapça öğretmenliği mezunu tecrübeli eğitimciler aracılığıyla bu eğitimleri vermekteyiz. Kurumumuzda 7’den 77’ye herkes kendi isteği doğrultusunda eğitim alabilmekte. Birebir olması sayesinde çok daha hızlı ve kişiye özel eğitim verilebilmektedir. Eksik yönlerin böylece tamamlanması sağlanabilmektedir.

Arapça özel ders veren kurs olarak 1994 yılından beri başarıyla hizmet vermekte ve tercih edilmekteyiz. Fiyat avantaj ve eğitim kalitesi ile de dikkat çeken bir kurum olmaya devam etmekteyiz.  Üstelik öğrencinin tercihlerine göre ders saatleri belirlemekteyiz. Bu da öğrencinin dilediği an eğitim almasını sağlayarak onu daha fazla motive etmekte ve hedefine hızla ulaşmasını sağlamaktadır.

Scroll to Top