HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Şişli İngilizce Kursu

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Mükemmel bir İngilizce kursu bulmak için öneriler

İngilizce öğrenmeye karar verdiğiniz ilk anı hatırlıyor musunuz? Birkaç hafta önce miydi? Bir ya da iki yıl? Doğru bir karar verdiniz ama eğitim alacağınız İngilizce kursu hakkında karar veremiyorsunuz ve maalesef zaman hızla akıp gidiyor. Oysa henüz başlangıç seviyesindesiniz ve birçok temel bilgiyi öğrenmek ve ilerlemek için çok ama çok çalışmanız gerekiyor. Ya da, İngilizcenizi Intermediate seviyesine getirdiniz. (İngilizcenin Intermediate seviyesine ulaşmak harika bir başarıdır. Kendinizle gurur duyabilirsiniz.) Peki, bir Intermediate öğrencisi olarak derslerinize nasıl devam edeceksiniz? Eğer henüz başlangıç aşamasındaysanız ya da biraz daha ileri bir seviyede olduğunuzu düşünüyorsanız İngilizce kursu almak en iyi öğrenme yöntemlerinden biridir. İngilizce kursları sistematik bir öğrenme yapısına sahiptir ve daha hızlı sonuç alınmasını sağlar.

Neden bir İngilizce kursu almalısınız?

Birçok neden var! Hatta yüzlerce… En önemli iki tanesini söyleyelim; meslek ya da akademik kariyerinizde ilerlemek ve çağdaşlarınızla aynı seviyede olmak! İster henüz başlangıç seviyesinde olun, isterseniz Intermediate, mutlaka İngilizce öğrenmeli ya da İngilizcenizi geliştirmelisiniz. Ayrıca, bugüne kadar geçirdiğiniz tüm eğitimlerden edindiğiniz İngilizce bilgileri de yabana atmayın. Belki de İngilizce kursundaki kısa bir tekrardan sonra, aslında seviyenizin hiç de düşündüğünüz kadar kötü olmadığını fark edeceksiniz. (İngilizce kursunun en iyi taraflarından biri de bilgi derecenizi açıkça ortaya koymasıdır.) Böylece büyük bir adım daha atacak ve İngilizce öğrenme yolunda hızla ilerleyeceksiniz. Şurası açık bir gerçek ki, Advanced seviyesine ancak sağlam bir dil temeline sahip olarak geçebilirsiniz. Ve şunu kesinlikle unutmayın; sizin için doğru olan bir şişli’de İngilizce kursu bulmak, başarınız için çok önemlidir.

Hedefinizi tanımlayın!

Bir kere karar verdikten sonra yapmanız gereken ilk şey “hedefinizi tanımlamaktır.” İngilizce öğrenme hedefiniz nedir? Bir kursla neyi yapmak ya da neyin üstesinden gelmek istiyorsunuz? İngilizce becerilerinizi uzun bir süreçte adım, adım mı geliştirmek istiyor musunuz? Bir yaz tatili ya da bir yurt dışı iş gezisi için kısa zamanda mı hazır olmalısınız?

Bu ilk adım harika bir İngilizce kursu bulmanız için anahtardır. Neyi başarmak istediğinizi kesinlikle bildiğinizde, seçiminiz ve elbette ilerlemeniz kolaylaşacaktır.

İngilizce becerileriniz için adım, adım ilerlemeye ihtiyacınız varsa, genel bir İngilizce kursu iyi bir fikirdir. Eğer özel bir alan için hazırlanmak istiyorsanız, bir yaz seyahati gibi, kısa bir İngilizce kursu çok faydalı olabilir. İngilizce konuşulan bir ortamda çalışmaya hazırlanıyorsanız, iş İngilizcesi veya orta İngilizce gramer gibi hedefe yönelik bir kurs da sizin için uygun olabilir.

Pek çok İngilizce kursu var, korkmayın, siz de mutlaka kendinize uygun olanını bulacaksınız. Peki, nerede? Örneğin Şişli İngilizce kursu yeni bir başlangıç için oldukça iyi bir fikir…

Google aranan kelimeler: Şişli ingilizce kursu, İngilizce Kursu şişli, En iyi ingilizce kursu, İngilizce özel ders şişli, şişli ingilizce özel dersŞi

Bu lokasyona en yakın ingilizce kursumuz Cevahir AVM’ye yakın olan Şişli lokasyonunda. Ulaşımı kolay, cadde üzerinde

Detaylar ve Bilgi İçin 0212 233 09 99 Pbx 0533 147 6166 Whatsapp

Scroll to Top