HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

İngilizce Kursu

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

SDM Language School,  İngilizce ve diğer dillerdeki yabancı dil eğitim programlarını; amaç, hedef, beklenti ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, eğitim planlama uzmanlarıyla birlikte oluşturur. Yapılan eğitim programı doğrultusunda kaliteli ve etkin bir dil eğitimi almaya başlarsınız. Bütün eğitim programları birebir eğitim yöntemi kullanılarak gerçekleştirilir ve bu sayede kendi öğrenme hızınızda, kendi öğrenme hedeflerinize uygun ve yine kendinizin belirleyeceğiniz yoğunlukta eğitim alırsınız.

Yabancı dil eğitim programlarınız, program hazırlama ve uyarlama konusunda on yılı aşkın deneyime sahip eğitim koordinatörleri tarafından, beklenti ve ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde, maksimum fayda sağlayabileceğiniz içeriklerle hazırlanır. Eğitim programınız süresince sürekli destek alabilir, eğitime başladıktan sonra da programınızı yeniden şekillendirebilirsiniz.

Birebir İngilizce Kursu eğitim sistemi sayesinde, eğitim programınıza istediğiniz tarihlerde başlar ve hedeflediğiniz süreler içerisinde programınızı tamamlarsınız.

Eğitim koordinatörlerinin yanı sıra, eğitmenler tarafından da, sürekli olarak gelişim kontrolleriniz yapılarak, eğitim içeriği ve program şekliniz gözden geçirilir ve gerektiğinde değişikliler yapılarak,  dil programınız ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize en etkin şekilde yanıt verecek hale getirilir. Programınızın başarıya ulaşmasının ardından, birebir ve karşılıklı olarak İngilizce konuşma pratikleri yapılarak istediğiniz seviyeye gelmeniz sağlanır.

Donanımlı eğitmen kadrosu, hedef dildeki gelişiminize katkıda bulunacak her türlü eğitim desteğini verirken, gelişiminiz doğrultusunda farklı eğitmenlerle de programınızı sürdürme seçeneğine sahipsiniz.

Erken yaşta İngilizce öğrenmenin önemi

Bu başlık, asla geç kaldığınız anlamına gelmiyor. Fakat İngilizce kursu ya da özel derse ne kadar erken yaşta başlarsanız her şey o kadar hızlı ve doğru bir şekilde gelişecektir. Ebeveynlerin ilköğretim düzeyindeki çocuklarını İngilizce ya da diğer yabancı dillere yönlendirmeleri en ideal başlangıçlardan biri olabilir. Bununla birlikte orta, lise ya da üniversitelerde devam eden İngilizce eğitimleri, İngilizce özel ders ile desteklendiğinde çok daha iyi seviyelere gelmek mümkündür. Bireyin erken yaşta İngilizce eğitimine yönelmesi, hayatın her alanında diğerlerine göre birkaç adım önde olmasını sağlayacaktır.

Scroll to Top