HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

Neden Birebir Rusça özel ders almalıyız?

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Rusça, dünyada en çok kullanılan kon Doğu Avrupa ile Orta Asya’da son derece tercih edilen ve kullanılan bir dildir. Rusça öğrenmek hem iletişim anlamında hem de iş olarak birçok fırsatlar sunacaktır . Birebir Rusça özel ders almak hem dil öğrenme sürecini çok önemli ölçüde hızlandırır ve bu yöntem bir dil kursu almanı. En etkili yöntemidir.

Birebir Rusça kursu , bu sistem tamamen size özel bir ders olduğundan bir grup dersi ile kıyaslandığından herkesin ortalama bir ilerlemesi doğal olurken birebir rusça kursunda hocanız tamamen sizin eksiklerinize ve öğrenme yetilerinize bakarak kursunuzu yönlendirir öğretmeniniz sizin dersi anlama yönteminize göre öğretir Bu yöntem sayesinde almış olduğunuz Rusça kursu hem pratik hem gramer açısından mükemmel ve hızlı ve etkili bir öğrenme olarak karşımıza çıkabilecek en iyi yöntemdir .

Derslerde Pratiğe maruz kalmak

Her öğrencinin en büyük ortak problemi dil konuşmak ve pratik yapmaktır Birebir rusça kursumuzda öğretmeninizle tüm ders boyunca konuşmaya maruz bırakılırsınız ve tabiki hatalarınızı anında yakalayarak düzeltebilirsiniz. Bu, hem dil yetkinliğinizi hızla geliştirir ve kendinize olan özgüveniniz en yüksek seviyeye çok kısa sürelerde ulaşır

Esnek ders programları

Birebir rusça özel ders almanın en büyük avantajlarından biri , zamanların ayarlanması ve programlanması açısından son derece konforludur . Yoğun bir programınız dahi olsa siz uygun saatlere göre derslerinizi düzenleyebilirsiniz , böylece dil kursunuzu kendi yaşamınıza göre kolayca. entegre edebilirsiniz. Bu programlar en çok iş yoğun iş adamları yada yoğun ders programları öğrenciler için mükemmeldir .

Sdm dil kursu olarak Birebir Rusça kurslarımızı tamamı yabancı Rus deneyimli ve fakültelerin öğretmenlik bölümünden mezun yetkin insanlardan oluşturuyoruz. Bu deneyimli hocalar , dil öğrenme sürecinizi mükemmel yönetebilir ve derslerden maximum seviyede faydalanabilecek şekilde eğitiminizi tasarlar . Ayrıca öğretmeniniz ile kaldığınız birebir diyalog sizi derslerde müthiş bir motivasyon sağlamaktadır. Öğretmen ayrıca gelişim raporları sunar böylece kişişel gelişiminizi fotoğraflamış olursunuz kendi gelişiminizdeki farklılıkları görmekte sizi ayrıca motive edecektir öncelikle öğrencilere en büyük tavsiyemiz Türkiye’de bir kurs seçerken hocaların değil kendilerinin konuşmak zorunda olacağı bir eğitim modeli seçmek olacaktır bu eğitimde en ön plana çıkan birebir Rusça kursudur

Rusça Kursu İstanbul

Rusça kurs ücretleri her özel ders gibi saat başına göre değişim göstermektedir. Yabancı dil konusunda oldukça önemli olan özel ders işinde uzmanlaşmak adına alınması gereken bir şeydir. Neden özel ders almalıyız çünkü özel dersin farkı öğrencinin kendisine uygun çalışma sisteminde ve zamanlarda dersleri öğrenmesidir. Eğitmenler bir konunun öğrenci tarafından iyice kavrandığına kanaat getirdikten sonra yeni konuların öğretimine geçerler. Özel derste öğrenciler istedikleri kadar temel veya karmaşık soruları sormakta özgürdürler.

Birebir Rusça kursu özel ders zamanlarını ders programını ve dersin işleniş metodunu kişiye göre düzenlenmesini sağlaması açısından çok etkili bir yöntemdir. Maddi açıdan insanları zorlayacağı düşünülse de iyi bir kurs yeri ile iletişime geçildikten sonra üstesinden gelemeyecek başa çıkamayacak sorun kalmayacaktır.

Rusça kurs fiyatları İstanbul içerisinde birçok yerde şubelerimiz bulunmaktadır. Yukarıda bulunan formu doldurarak veya telefon numarasından bize ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.  İstanbul Rusça kursu için doğru adrese ulaşmak için hemen bize ulaşın!

Rusça Kursu Fiyatları 2024

Rusça kursu fiyatları SDM dil kursları sayesinde daha uygun fiyatlı hale geldiğini önden söylemiş olalım. Nasıl derseniz 2 kişi gelin bir kişi ödeyin kampanyamızdan faydalanarak arkadaşınızla beraber alacağınız rusça kursu fiyatları için ödeyeceğini tutar düşmüş olacak. Rusça kurs fiyatları 2024 yılına girmeden önce hızlıca bu kampanyadan faydalanarak 2024 yılı için olmama ihtimalini kapatmış olacaksınız. Rusça kursu İstanbul fiyatları 2024 gelmeden hemen yukarıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin!

Birebir Rusça ders alırken  hocanızla sürekli bir iletişim halinde kalırsınız bu iletişim gücü sizi derslere tam motive olmanızı sağlar  Aynı zamanda hocanız size özel takip sistemi ile gelişiminizi raporlar böylece gelişiminizi net bir şekilde görebilirsiniz

https://sdm.com.tr/rusca-kursu adresinden detaylı bilgi alabilir,

https://sdm.com.tr/rusca-seviye-tespit-sinavi/  adresinden Almanca seviyenizi hızlıca öğrenebilirsiniz!

SDM Dil Okulu sosyal medya hesaplarından bizi takip edin!

Instagram – @sdmdilokulu
Youtube – @sdmdilokulu

Scroll to Top