HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

HIZLANDIRILMIŞ ALMANCA KURSU

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

Almanca öğreniyor veya öğrenmek istiyorsunuz fakat pek vaktiniz yok mu? O halde hızlandırılmış Almanca Kurslarımız tam size göre!

Yabancı dil öğrenme sürecinde en çok karşılaşılan durumlardan bir tanesi de öğrencinin yeterli vakti olmadığı için süreci yarıda bırakmasıdır.  Artık bu sorunun önüne geçebilmek adına hızlandırılmış kurslara yoğun bir talep bulunmaktadır. Özellikle Almanca gibi özel bir ilgi isteyen bir dili hızlıca öğrenmenin verimli olmayacağı düşüncesi çok yaygın bir yanlıştır. Aksine, dili hızlı bir şekilde öğrenmek kişinin dile olan bağlılığını arttırır ve uzun dönemlere yayılmayan süreç sayesinde kişinin dile karşı olan odağı daha canlı tutulur. Fakat tabii ki de Almancayı en kısa sürede en verimli şekilde öğrenmek isteyen bireyin, süreç için doğru seçimler yapması çok önemlidir.

 Eğer sizler de son dönemlerin en çok aranan dili olan Almancayı öğrenmek istiyor veya artık sürecinizi tamamlamak istiyor ama gündelik hayatınızın yoğunluğundan dolayı uzun süreli bir kursa katılım sağlamak istemiyorsanız, SDM Dil Okulumuzun hızlandırılmış Almanca eğitimi taleplerinizi karşılayacak en doğru yöntemdir. Hadi gelin, aklınızdaki bazı soruları birlikte yanıtlayalım!

Neden Hızlandırılmış Almanca Eğitimi Almalıyım?

Eğer uzun dönemlere yayılacak bir kurs için yeterli vaktiniz yoksa, yakın tarihte bir seyahatiniz, iş görüşmeniz, sunumunuz vs. varsa hızlandırılmış Almanca eğitimi tam da sizlere göredir. Aynı sonuca hatta daha da iyisine; daha hızlı ve daha pratik bir şekilde ulaşmayı sizler de istemez misiniz?

Peki Neden SDM’de Hızlandırılmış Almanca Eğitimi Almalıyım?

SDM Dil Okulunda öğrenim süreci, tamamen öğrenciye özel planlanır. Rutin ve güncellikten uzak, yavaş ilerleyen eğitim sistemi, SDM Dil Okulumuzda öğrencilerimizin asla karşılaşmayacağı bir sistem türüdür. Burada sistem, eğitim uzmanlarımız, program koordinatörlerimiz, alanında uzman öğretmenlerimiz  ve psikoloğumuz doğrultusunda; öğrencimiz daha ilk dersine girmeden, öğrencimize özel bir şekilde hazırlanmaya başlanır. Öğrencimiz Almanca öğrenim süreci boyunca, kendi öğrenme tarzına özel bir anlatım şekli, ve yine kendi öğrenme tarzına özel kaynaklarla karşılaşır ve süreci en kısa sürede başarı ile tamamlar.

Hızlandırılmış Almanca Eğitiminde Süreç Ne Kadar Sürecek?

Bu eğitim modülünde süreç boyunca takip edilecek program tamamen öğrencilerimizin müsaitliğine göre hazırlanır. Öğrencilerimiz, danışmanlarımıza ilettiği bilgiler doğrultusunda (Almanca’ya sıfırdan mı başlıyor? Daha önce bir eğitim alındı mı? Ne kadar vaktimiz var? Hedeflerimiz neler? Müsaitlik durumu nasıl? Gibi) özel bir programa tabii tutulur. Bu sayede hedefe, öğrencinin sunduğu zaman içerisinde ulaşılabilmesi adına, gerekli çalışmalar yapılır ve kendine özel hazırlanmış bu programa düzenli katılım sağlayan birey, hedefe 1 ay, 2 ay, 3 ay gibi kısa dönemlerde ulaşabilir.

Aklınızda daha fazla soru olduğunu biliyoruz 🙂 Birebir eğitim sistemiyle, her şeyin size özel hazırlanacağı hızlandırılmış Almanca kurslarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, bizlerle iletişime geçin, sorularınızı yanıtlayalım!

https://sdm.com.tr/almanca-kursu/ adresinden detaylı bilgi alabilir,

https://sdm.com.tr/almanca-seviye-tespit-sinavi/  adresinden Almanca seviyenizi hızlıca öğrenebilirsiniz!

SDM Dil Okulu sosyal medya hesaplarından bizi takip edin!

Instagram – @sdmdilokulu
Youtube – @sdmdilokulu

Scroll to Top