HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI
ana-sayfa-sdm-dil

Talebiniz Ulaştı! En Kısa Zamanda İletişime Geçeceğiz.

ana-sayfa-sdm-dil

Hayallerinizi Ertelemeyin: SDM Dil Kursları ile Yabancı Dil Öğrenmenin Tam Zamanı!

Hayal ettiğiniz dil yeteneklerine ulaşma zamanı geldi! SDM Dil Okulu, 1994 yılından bu yana yüksek kaliteli dil eğitimi sunarak binlerce öğrencisini başarıya taşıdı. İstanbul’un en prestijli okulu olarak, yıllar boyunca güvenilirliğimiz ve uzmanlık alanımızla kendimizi kanıtladık.

SDM Dil Okulu, 10’dan fazla dilde geniş bir dil kursu yelpazesi sunmaktadır. İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Çince, Rusça, Portekizce, Arapça, ve Farsça… SDM Dil Kursunun özelleştirilmiş birebir eğitimleri sizleri bekliyor. Uzman eğitmenlerimiz, son derece etkili ve interaktif öğretim yöntemleri kullanarak, dil becerilerinizi hızla geliştirmenize yardımcı olacaklar.

ders-dil-egitimi

Birebir Dil Eğitimi İle Daha Hızlı, Daha Kolay.

Dil öğrenmek artık daha hızlı ve daha kolay! SDM Dil Okulu’nun birebir dil eğitimi programı ile dil becerilerinizi geliştirmek için ideal bir ortam sunuyoruz. Kişiye özel derslerle sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir öğrenme deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.

Birebir dil eğitimi, dil becerilerinizi hızla geliştirmenin yanı sıra özgüveninizi artırmanızı da sağlar. Öğrenme sürecinde konuşma pratikleri, dinleme alıştırmaları ve etkileşimli aktiviteler gibi öğrenme yöntemleri kullanılarak size kendinizi rahat hissettiğiniz bir ortamda dil pratiği yapma fırsatı sunulur. Bu da yeni dilinizi gerçek hayatta daha güvenli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

ingilizce

İngilizce Kursu

Alanında uzman öğretmenlerimiz, özelleştirilmiş İngilizce kursları ve yenilikçi öğretim yöntemlerimizle, İngilizce öğrenmek her seviyedeki öğrenci için daha kolay hale geliyor.

ispanyolca

İspanyolca Kursu

SDM Dil Okulu’nda kolay İspanyolca kursu, deneyimli eğitmenlerimiz tarafından sunulan özelleştirilmiş derslerle mümkün ve ulaşılabilir hale geliyor.

almanca

Almanca Kursu

Almanca kursu ile öğrencilerimiz, Almanya’da eğitim, iş veya seyahat gibi farklı amaçlar için Almanca’yı akıcı bir şekilde konuşabilecekleri seviyeye ulaşabilirler. 

rusca

Rusça Kursu

Kiril alfabesi ile beraber Rusçanın engin denizlerine SDM Dil Okulları ile yelken açın. Üselikisterseniz online isterseniz birebir seçeneği ile!

italyanca

İtalyanca Kursu

Tıpkı diğer kurslarımız gibi dilerseniz birebir olarak İstanbul şubemizden dilerseniz ise online olarak Türkiye’nin her yerinden İtalyancayı en verimli şekilde öğrenin!

arapca

Arapça Kursu

Size Arapça’nın büyülü dünyasını keşfetmek için kapılarımızı açıyoruz. Arapça’nın kültürel derinliğiyle dolu olanaklarından yararlanmanız için uzman eğitmenlerimizle birlikte hareket ediyoruz.

portekizce

Portekizce Kursu

Portekizce’yi her seviyeden öğrenciye en iyi şekilde öğretebilmek için uzman eğitmenlerimiz ile sizleri bekliyoruz. Son yılların yükselen dillerinden Portekizceyi SDM  Dil Okulu ile öğrenin.

cince

Çince Kursu

Dünyada en çok konuşulan dil olan Çinceyi, SDM Dil Okulunun uzman Çince eğitmenleri ile birlikte öğrenmek için hemen iletişime geçin!

SDM Online Kurslar İle Her Yerden Kaliteli Eğitime Ulaşmak Mümkün! Üstelik Birebir & Bire İki Seçenekleri İle!

arapça-kursu
Çocuklar İçin Dil Eğitimi

SDM Dil Okulu’nun İkokul öğrencileri için özel olarak hazırladığı İngilizce eğitimleri ile çocuklarınız, dil öğrenmenin uçsuz bucaksız dünyasına en verimli şekilde ulaşıyor.

lise-ingilizce-kursu
Lise Öğrencileri İçin Dil Eğitimi

Lise eğitim programları ile okul saatlerine göre esnetilebilen dil kursları sizlere ulaşıyor. İngilizceden Çinceye, 10’dan fazla dil SDM Dil Okulunda sizleri bekliyor.

üniversite-ingilizce-kursu
Üniversite Öğrencileri İçin Dil Eğitimi

Esnek eğitim saatleri ile birlikte dilediğiniz dili öğrenin. Her seviye için özelleştirilmiş dil eğitimi programlarımız ile hemen tanışın!

SDM Blog Sorularınızı Cevaplamak İçin Var

İngilizce Tekerlemeler ve Anlamları

Her dilde olduğu gibi İngilizce gibi bir dilde de birden fazla tekerleme bulunmaktadır. İngilizce tekerleme ve anlamları, genelde ölçülü ve kafiyeli bir şekilde kurulan basmakalıp sözlerdir. Masal, hikâye, bilmece ya da tiyatro gibi türlerde kullanılır. Dünyada ilk tekerlemelerin Türkler tarafından bulunduğu belirtilse de bu yeni çıkan bulguların sonuçlarına göre değişebilir. Tekerlemeler dili daima zorlayan kelimelerden

Devamını Oku

İngilizce Pişmanlık Cümleleri

Her dilde olduğu gibi İngilizce gibi uluslararası bir dilde de pişmanlık cümleleri bulunmaktadır. İngilizce pişmanlık cümleleri “wish clause” ile kurulur.; istekleri, pişmanlıkları ifade etmek açısından ve karşıda yer alan insandan bir ricada bulunduğu zaman kullanılan bir kalıptır. Burada kullanım alanı çokça geniş olduğundan dolayı öğrenilmesi de oldukça önemli olan bir konudur. İngilizcedeki bu konu hakkında

Devamını Oku

İngilizce Konuşulan Ülkeler

İngilizce hangi ülkenin dili sorusuna kısaca İngiltere ya da diğer ismiyle Birleşik Krallık şeklinde yanıt verilebilir; ancak tahmin edildiği gibi sadece burası ile sınırlı olmadan bu dil ikinci dil olarak yaygın şekilde kullanılır. Bu bakımdan İngilizce günümüzde küresel bir dil olarak kabul edilir. Her ülkenin bir resmi dili vardır. Türkiye’de Türkçe, Rusya’da Rusça, Fransa’da Fransızca

Devamını Oku

Fransızca Konuşulan Ülkeler

Dünyada birden fazla Fransızca konuşan ülke bulunmaktadır. Fransa’nın etkilerinin bulunduğu bu ülkeler Güney Amerika’dan Avrupa’ya kadar uzanıyor. Fransa’nın resmi dili olan Fransızca’nın bu ülkelerde konuşulmasının en büyük nedeni bu ülkelerin zamanında sömürü ülkesi olmasıydı. Bugün halen resmi dili Fransızca olan birden fazla ülke bulunmaktadır. Hatta bunun için bir kuruluşta aktif olarak faaliyetini devam ettiriyor. OIF,

Devamını Oku

İspanyolca Konuşulan Ülkeler

Dünyada İspanyolca konuşulan ülkeler hangileri sorusunun cevabını yazımızda bulacaksınız. İspanyolca küresel çapta yaygın bir şekilde konuşulan diller arasında yerini almaktadır. Bu dil Hint-Avrupa dil ailesine aittir ve Romen dilleri kategorisinde yer almaktadır. İspanyolcanın kökenleri İspanya’nın Kastilya bölgesine kadar uzanmaktadır. Dünya genelinde yaklaşık 480 milyon kişi, İspanyolcayı ana dili olarak konuşur ve bu nedenle İspanyolca, dünyanın

Devamını Oku

Rusça Öğrenmek Zor Mu?

Öncelikle herhangi bir dili öğrenmek için diğer dillerle karşılaştırma yapmamak gerekir çünkü bu tamamen sizlere bağlı burada Rusçanın öncelikle algıya bağlı olarak Türkçe’den çok başka fonemlere ve morfolojik özelliklere sahip olmasından dolayı bir tık daha zor olabilir. Her ne kadar zor olsa da Rusça eğitimi almak isteyenlere sunduğumuz en iyi hizmet kalitesi sayesinde en zor

Devamını Oku

Şirketler İçin Kurumsal Dil Kursları

SDM Dil Kursu olarak kurumsal yabancı dil eğitimlerinize iki şekilde çözüm önerisi sunmaktayız.

Taleplerinize paralel olarak, okulumuz ve kurumunuz arasında yapılacak işbirliği anlaşması doğrultusunda, çalışanlarınıza özel programlar ve özel fiyatlar önermekteyiz. Aynı zamanda, kurumunuz tarafından belirlenecek bireyler ya da gruplarla, ister okulumuz bünyesinde, isterseniz sizin belirleyeceğiniz bir merkezde eğitim faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

Eğitim programları, SDM Dil Kursu Eğitim Planlama Departmanı tarafından eğitim ihtiyaç ve öncelikleriniz değerlendirilerek kurumunuza özel  oluşturulmaktadır. Eğitim içeriği, katılımcıların hedef yabancı dildeki seviyeleri, firma faaliyet alanı ve eğitim yoğunluğu ile paralel olacak biçimde tarafımızdan düzenlenmektedir.Kurumsal eğitimlerimizin sırasında ve sonrasında, öğrencilerimize yabancı dil eğitimlerine yurt dışında devam etme seçeneği sunmaktayız.

SDM Dil Okulu, şirketlere özel kurumsal İspanyolca kursları sunarak, iş dünyasının ihtiyaçlarına uygun eğitimler veriyor. Kurumsal İspanyolca kursları, işletmelerin özel ihtiyaçlarına göre özelleştirilir ve işletmelerin hedeflerine yönelik olarak tasarlanır. Bu şekilde, işletmelerin çalışanları, işletme hedeflerine daha uygun bir şekilde İspanyolca öğrenebilirler.

kurumsal dil egitimi
Scroll to Top