HEMEN TIKLA ARA
0 212 233 09 99
ÜCRETSİZ WHATSAPP
BİLGİ HATTI

KALİTELİ GÜVENİLİR DİL ÖĞRENME

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

KALİTELİ GÜVENİLİR DİL ÖĞRENME

 kaliteli ve tam donanımlı derslikleri, alanında uzman Türk ve anadili İngilizce olan eğitmenleri ile İngilizceyi aktif kullanacak şekilde öğretmeyi garanti etmektedir. Kurslar öğrenci merkezli birebir İngilizce ve İngilizce mini gruplar şeklinde verilmektedir.

Bireysel ihtiyaçlara göre düzenlenen Arapça eğitimi sunan Arapça Kurs Mecidiyeköy en kısa zamanda hedeflenen pratik Arapça ya da İş Arapçasını öğretmeye yönelik programlarla hizmet vermektedir. Arapçayı konuşturarak öğreten dil okulu olma özelliğiyle, www.sdm.com.tr  den ulaşabileceğiniz kurumumuz Arapça kurslarını iş, mesleki ve akademik çalışmalarda gereksinim duyulan uluslararası dil öğretim standartlarına uygun, modern teknolojik donanıma sahip sınıflarda, alanlarında deneyimli ve uzman eğitmen kadrosuyla sağlamaktadır.

Tüm dünyada en çok kullanılan beşinci olan Arapça dilini pratik olarak öğreten Arapça Kurs Mecidiyeköy şubesi dışında Arapça kurs Maslak semtinde de Arapça yazma, dinleme, okuma ve konuşma becerisi geliştirilmektedir. Arapçaya yeni başlayan veya ilerletmek isteyenler için her seviyenin içeriği ve materyalleri hedeflere uygun olarak öğrencinin ilerlemesi ve gelişmesi için kusursuz bir sistemle hazırlanmıştır. Arapça dil eğitimi, lisans, yüksek lisans ve doktora akademik çalışmaları, AÖF İlahiyat Önlisans öğrencileri ve YDS Arapça sınavına girecek tüm adaylar için zorunlu bir ihtiyaç haline gelen Arapça, öğrencilerin taleplerine uygun programlarla iş hayatının tüm alanlarını kapsayacak ve eğitim hayatınızı destekleyecek nitelikte kaliteli eğitim sağlanmaktadır.

Scroll to Top