İspanyolca Kursu

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe
Dil öğrenmek ve akıcı bir şekilde farklı dillerde konuşabilmek günlük hayatımızda bize çok büyük avantajlar sağlar.  Bu nedenle de günümüzde dil öğrenmek son derece önemli ve yaygın olan bir konudur. Dil kurslarında en çok talep gören dillerden bir tanesi de İspanyolcadır. İspanyolca kulağa hoş gelen ve dünyanın çeşitli ülkelerinde konuşulan bir dildir. Herkes tarafından bilinmeyen bir dil bilmek ve onlardan farklı olmak istiyorsanız mutlaka İspanyolca kursu ile bu süreci desteklemelisiniz. İspanyolca ana dilinizin yanı sıra ikinci bir dil olarak oldukça kolay bir şekilde tercih edebileceğiniz bir dildir. Ancak sıfırdan bir dil öğrenmek ve o dilin kurallarına hakim olabilmek çoğu zaman zor ve karmaşık bir süreç haline gelebiliyor. Bu nedenle de dil öğrenirken kurslardan yardım almak hem sürecin daha kolay bir şekilde ilerlemesini sağlar hem de bilgileriniz daha kalıcı ve akıcı hale gelir.  İspanyolca kursu pek çok yönden dil öğrenmek isteyen kişiler için yararlar ve avantajlar sağlar.

İspanyolca Kursu’nun Yararları

İspanyolca kursu günümüzde çok fazla yaygın olmaması nedeniyle çok kalabalık olmayan bir kurstur. Bu nedenle de alanında uzman olan eğitmenler daha az kişilerin olduğu gruplar ile daha aktif bir öğrenmek süreci geçirebilirler. Bu durumda yeni dil öğrenmeye başlayan kişiler için büyük bir yarardır. Eğitmen ile sürekli olarak iletişimde kalabilmek ve kalabalık olmayan bir sınıfta olmak öğrenme sürecini hızlandırır ve daha iyi bir eğitim alınmasını sağlar. İspanyolca kursunun yararları arasında gösterilebilecek bir diğer konu ise kurs bittiğinde dili akıcı bir şekilde konuşabilecek seviyeye gelecek olmanızdır. Bu sayede hayatınızın çeşitli alanlarında da dil konusuyla ilgili avantajlar yakalamanız mümkündür. Özellikle de İspanyolca herkes tarafından bilinen bir dil olmamasından dolayı sizi diğer kişilerden farklı bir noktaya taşır.

İspanyolca Özel Ders

İspanyolca özel ders çoğunluklu olarak dil yeterlilik sınavlarına girecek olan kişilerin tercih ettiği bir yöntemdir. Özel dersler kişilere özel olarak programların hazırlandığı bir sistem ile ilerler. Bu nedenle de diğer kurslara oranla daha çok özel imkanlar tanınır. Özel ders almak isteyen kişilerin kayıt esnasında yoğunlukları ve uygun olduğu günler belirlenir ve bu sayede o kişiye göre eğitim programı sunulur. Ayrıca derslerde kullanılacak olan materyallerde kişiye özeldir. Bu sayede çok daha kısa süre içerisinde etkili bir sonuç elde edebilirsiniz. Özel derslerin sağlamış olduğu avantajların başında özellikle de eğitim danışmanlarının kişilerle bire bir ilgileniyor olmasıdır. Dil öğrenirken aktif olarak katılımın sağlanması hem süreci kısaltan hem de kolaylaştıran bir etkendir. Bu nedenle de İspanyolca özel ders alırken eğitmeniniz ile bire bir ders yapıyor olmanız istediğiniz zaman derse katılım yapmanızı ve kalabalık bir ders ortamından uzak kalmanızı sağlar. Bu sayede dilin hem kurallarını öğrenebilir hem de eğitmeniniz ile bire bir konuşarak akıcı bir şekilde konuşmayı deneyimleyebilirsiniz.

İspanyolca kursu Bahçeşehir

İspanyolca kursu Bahçeşehir, İspanyolca kursu Beylikdüzü, Taksim, Mecidiyeköy, Sarıyer, Şişli, Kadıköy, Maltepe ve İstanbul’un diğer bölgelerinden yoğun olarak katılımın olduğu SDM Dil Okulu’nda bireye özel hazırlanan programlarda dili tanıma süreci, günlük yaşamda konuşma, temel dil bilgisi ve dil yapısına hâkim olma ve dilin anadil seviyesinde tamamlanması sağlanmaktadır. İspanyolca dil eğitimi videoları ve ders notları öğrencilerimizin derse katılımını artırmakta ve böylece eğitim motivasyonlarını yükseltmektedir.

Dele Sınavı

Yabancılar için İspanyolca Dil Yeterlilik Diploması sınavıdır. İspanyolca bilgisini uluslararası alanda belgeleyen tek resmi lisanstır. Yüksek hizmet kalitesi, konforlu ve tam donanımlı derslikleri ile dallarında uzman Türk ve yabancı İspanyolca eğitmenlerini birleştiren SDM, İstanbul’da İspanyolca eğitim almak için doğru adres olacağını garanti etmektedir.

İspanyolca seviyenizi ücretsiz ölçmek için Tıklayınız.

İspanyolca Kursu Eğitim Videosu

İspanyolca Kursu Eğitim Takvimi

İspanyolca  kursu takviminizi, eğitim danışmanlarımızla birlikte iş ya da okul programınıza göre belirleyebilirsiniz. Detaylar için 0212 233 09 99 Pbx Online İspanyolca kursu kayıtlarımız başlamıştır. Google aramaları: İspanyolca kursu, ispanyolca kursu online, ispanyolca özel ders
Scroll to Top
Scroll to Top