DELE Kursu

SDM Dil Okulu Seviye Tespit Sınavları İngilizce Almanca İspanyolca Fransızca Çince İtalyanca Rusça Yunanca Portekizce Farsça Arapça Türkçe

 

 

İspanyolca eğitiminizi bir üst seviyeye mi çıkartmak istiyor ya da dilinizi profesyonel iş ve mesleki alanlarda kullanmayı mı planlıyorsunuz? Mesleki ya da akademik kariyerinize son derece yarar sağlayacak olan İspanyolcanızı bir adım daha ilerletmek için DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera) sınavına girebilir, böylece sürekli İspanyolca konuşulan bir ortamda bulunma şansını elde edebilirsiniz. DELE, yurt dışında eğitim görmeyi, çalışmayı ya da yaşamayı düşünenlerin girmesi gereken zorunlu bir sınavdır. Dele kursu, bu sınava girecek olan adaylar için en iyi çalışma yöntemlerinden biridir. Sınava yönelik olarak hazırlanan Dele kursu ile İspanyolca dil bilgisi eksiklerinizi tamamlayabilir ve yoğun konuşma pratikleri ile konuşma dilinizi geliştirebilirsiniz.

 

Dele kursu ile İspanyolcanızı geliştirin

Dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri olan İspanyolca, ikinci dil olarak da en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. Turizm başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışında birçok profesyonel çalışma alanında kullanılan dil, akademik kariyer açısından da ilerlemenize yardımcı oluyor. Dele kursu, DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera) sınavına göre hazırlanmış bir kurs programı olmasının yanı sıra, eksik olan gramer bilgilerinizi de tamamlamanıza yardımcı olan, donanımlı bir eğitim yöntemidir. Bununla birlikte CIE (Certificado Inicial), DIE (Diploma Intermedio), DSE (Diploma Superior) gibi sertifika ve diploma programlarına katılabilmek için de bu sınavı vermeniz gerekmektedir.

 

Dele kursu

DELE sınavı, ana dili İspanyolca olmayanlar için düzenlenmiş bir sınavdır. Sınav, eğitimini İspanya’da sürdürmek isteyenler için yerine getirilmesi gereken bir zorunluluktur. İspanya Eğitim Bakanlığı tarafından kabul edilen tek sınav olan DELE sınavına, Dele kursu ile rahatça hazırlanabilirsiniz. Dele kursu, ana dili İspanyolca eğitmenler tarafından verilmektedir. böylece konuşma dili becerileriniz geliştirilerek, özgüveniniz artırılmaktadır. Kurs süresince, İspanyolca anlama ve dinleme bilginiz sayesinde sokak ve ev ortamlarındaki diyalogları daha hızlı bir şekilde anlama yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Unutmamalısınız ki, DELE sınavı sonrasında tamamen İspanyolca konuşulan bir ülkede olacaksınız… Bu durumda Dele kursu, sınava yönelik çalışma programının yanı sıra, iletişim kurma bilgilerinizi de artıracaktır. Bununla birlikte DELE sınavını geçtikten sonra, İspanya’daki kurumlarda eğitiminize devam edebilirsiniz.

 

Okul ve profesyonel kariyeriniz için son derece yararlı olan Dele kursu hakkında eğitim danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Scroll to Top
Scroll to Top